Sensory cube for children 6+ months

Sensory cube for children 6+ months

We will continue with a little bit more sensorimotor enhancing activities.

A sensory cube is very interesting but its preparation is very simple and undemanding.

Materials:

we need a cube, preferably made of cardboard, glue and 6 different materials that we will use on each side. Choice is yours, what you have at home, you can use buttons, plush, swoosh fabrics, bubble foil, feathers, pom pom balls, corrugated cardboard.

Directions:

it is necessary to measure the materials, cut and then apply sufficient amount of glue, especially on the edges and fix it properly. After drying you have a great aid and a toy.

Senzomotorická kocka pre deti od 6 mesiacov

Ešte troška ostaneme pri senzomotorických aktivitách. Veľmi zaujímavá je senzomotorická kocka, ktorej príprava je taktiež veľmi jednoduchá a nenáročná.

Potrebujeme:

kocku, najlepšia je kartónová, lepidlo a 6 rozličných materiálov, ktoré použijeme na každú stranu. Výber je na Vás čo máte doma, môžete použiť gombíky, plyš, šuštavé látky, bublinkovú fóliu, pierka, pom pom guličky, vrúbkovaný kartón.

Postup:

potrebné je materiál zamerať, naniesť dostatočné množstvo lepidla, hlavne na kraje a pekne poprilepovať. Po zaschnutí máte skvelú pomôcku a hračku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.