DIY magic bottle

DIY magic bottle

Glamorous, unusual things are fascinating for kids. This DYI magic bottle is just like that. The preparation is simple and can be done by a 2-year-old child.

Materials:

a plastic bottle, water, 10 drops of baby oil, glitter, confetti, magic water pearls.

Instructions:

fill the bottle up to ¾, then add baby oil, letting the baby choose how to embellish the decorations, leaving some space under the surface of the bottle. Close the bottle properly and we may start shaking with it. Even the youngest ones can play with the magic bottle, they just need help from an adult creating it.

Magická fľaša

Trblietavé, neobvyklé veci sú pre deti fascinujúce. Presne taká je magická fľaša. Príprava je jednoduchá, zvládne ju aj 2 ročné dieťa.

Potrebujeme:

plastovú fľašu, vodu, 10 kvapiek detského oleja, glitre, konfety, magické vodné perly.

Postup:

vodu nalejeme do ¾ flašky, potom pridáme detský olej, necháme na voľbe dieťaťa aby si do fľašky podľa vlastného výberu nasypalo ozdoby, pod povrchom fľašky treba nechať miesto. Fľašu poriadne uzavrieme a môže sa s ňou začať triasť. S magickou fľašou sa zahrajú aj najmenší, len s výrobou musí pomôcť dospelá osoba.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.