Child’s fingerprints and footprints

Child’s fingerprints and footprints

You do not have to spend any extra money for a beautiful decoration or a souvenir. You can easily create it yourself and very cheap. It’s not complicated at all to create such a cute memorabilia. It would be a pity if you did not keep those little hands and feet at least in this form of memory. For children grow so fast and they will never be small babies anymore.

Materials:

thick paper, finger paints, acrylic paints, brush.

Directions:

The procedure is very simple. Paint your baby’s foot, one for the start and don’t hesitate to use a lot of paint so to get into the wrinkles, and press it down, then press down the other. Once dried, we can finish the painting ourselves. It is important to think in advance about what kind of picture you want, a flower, a butterfly, a sun, an animal, or just a simple imprint in a nice frame … there’s a plethora of ideas out there.

 

 

 

 

Odtlačky rúk a nôh

Nemusíte vyhadzovať peniaze za krásnu dekoráciu a pamiatku odtlačkov rúk a nôh Vašich detí. Veľmi lacno a ľahko si ju vytvoríte sami. Vôbec nie je komplikovaný spôsob vytvorenia takejto milej spomienky. Bola by škoda, keby ste si tie malé detské ručičky a nožičky neuchovali minimálne v takejto spomienke. Veď deti rastú tak rýchlo a malé už viac nebudú.

Potrebujeme:

výkres alebo plátno, prstové farby, akrylové farby, štetec.

Postup:

Postup je veľmi jednoduchý. Vášmu dieťatku namaľujete nožičku, pokojne použite aj viac farby, aby sa dostala aj do záhybov, najskôr jednu a odtlačíme, potom druhú odtlačíme, keď zaschnú dotvoríme podľa seba. Dôležité je premyslieť si aký obrázok chcete mať, či kvietok, motýľa, slnko, zvieratko, alebo len obyčajný odtlačok v peknom rámiku…nápadov je neúrekom.

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.